Королівський винахід: крісло для сексу

22 січня 1901 року королем Великої Британії став Едуард VII. Сучасникам він запам’ятався створенням антинімецької коаліції, любов’ю до розкоші та сексуальним апетитом.

Статеве життя Едуард почав у військовому училищі. Пригоди сина дуже засмучували його батьків. Мати, королева Вікторія, пізніше звинувачувала Едуарда в тому, що своєю поведінкою він звів у могилу батька, принца Альберта.

Хтивість принца не вгамували ані одруження, ані народження п’ятьох дітей. Аж до своєї коронації у віці 59 років він часто виїжджав до Парижа, щоб провести час в улюбленому борделі Le Chabanais. В особистих апартаментах Едуарда стояла ванна у формі жінки-лебедя, яку для купання з повіями він наповнював шампанським. Пізніше цю ванну купив Сальвадор Далі за 112 тисяч франків.

Через зайву вагу принц швидко втомлювався. Тож спеціально для нього було розроблено крісло, яке дозволяло клієнту економити сили і займатися сексом одночасно з двома жінками. До нашого часу ведуться суперечки про те, як у ньому влаштовувалися три людини

Зараз крісло зберігається у паризькому музеї образотворчих мистецтв д’Орсе.

Читайте далі про експонати першого музею сексу.

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter