Ліна Медіна — наймолодша мати в історії

14 травня 1939 року перуанка Ліна Медіна стала наймолодшою ​​матір’ю в історії медицини.

На початку весни батьки привели 5-річну Ліну в лікарню. Боялися, що у дочки пухлина в животі. Дівчинка виявилася абсолютно здорова, але на 7 місяці вагітності. Обстеження показало, що її молочні залози досить розвинені, а тазові кістки почали розширюватися. За словами матері, регулярні місячні почалися у Ліни з 3 років. Таке раннє статеве дозрівання зустрічається у 1 з 10 тисяч жінок.

Ліна народила за місяць після звернення в лікарню. Їй було 5 років 7 місяців та 21 день. Хірурги зробили кесарів розтин й дістали здорового хлопчика вагою 2,7 кілограма. На честь лікаря новонародженого назвали Херардо.

Ім’я батька Ліна не називала. За підозрою в зґвалтуванні заарештували її тата, але довести провину не змогли. За іншою версією, запліднення сталося під час традиційної оргії, яка проходила в перуанських селах.

Після пологів Ліна Медіна жила звичайним життям, працювала секретаркою в клініці, вийшла заміж. Поки Херардо не виповнилося 10 років, він вважав матір своєю сестрою.

Херардо помер у віці 40 років. Другому сину Ліни, який народився в шлюбі, на той момент було лише 6.

Про життя наймолодшої в історії матері зараз відомо небагато. 2002 року вона відмовилась давати інтерв’ю для британського агентства Reuters, за яке могла б отримати великий гонорар. Відомо, що вона все ще живе в бідному районі Ліми й мовчить про батька свого першого сина. Можливо, вона сама його не знає.

Читайте далі про українку, яка народила у 6 років від свого діда.

Фото: CRÓNICA

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter