Перший арешт The Rolling Stones

Лютневого ранку 1967-го гості вечірки The Rolling Stones вирішували, додати ще або перетерпіти відхідняк і повертатися до звичного життя. Тут у двері постукали. Кіт Річардс згадає потім, що побачив «карликів у шоломах». Це були 12 поліцейських з ордером на обшук.

Усіх здав водій Річардса. Він розповів таблоїду News of the World, що група планує учадіти в маєтку гітариста. Журналісти викликали поліцію.

Вечірка справді була потужна. Девід Шнайдерман на прізвисько «Кислотний король» привіз чемодан заборонених речовин. Переступивши поріг, поліцейські побачили сюрреалістичну картину. На дивані у хутряній ковдрі відпочивала дівчина з шоколадним батончиком між ніг. Від батончика відкушував Мік Джаггер. Річардс запропонував копам приєднатися.

У будинку знайшли героїн, у кишені піджака Джаггера лежали чотири таблетки амфетаміну. 10 травня 1967 року Джаггер і Річардс постали перед судом — це була перша гучна справа щодо зберігання наркотиків за участю знаменитостей.

Річардсу дали рік в’язниці, але після апеляції відпустили. Джаггер отримав три місяці в’язниці, які потім замінили на умовний термін. «Кислотний король» пішов на співпрацю з поліцією й уникнув арешту. Балакучий шофер був сильно побитий.

Наступного разу Джаггера судили за зберігання наркотиків 1970-го, Річардс до 1978 року побував за ґратами вже п’ять разів і вирішив кинути героїн. З кокаїном він нібито зав’язав 2006-го. Обидва досі живі й активні, зараз The Rolling Stones у турі Європою.

Фото: AP / EastNews

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter