Сороміцькі анекдоти Анни Франк

Вчені прочитали анекдоти, які намагалася приховати Анна Франк. Єврейська дівчинка стала відомою завдяки щоденнику, який вела з 1942 по 1944 рік, коли її родина переховувалася в таємних кімнатах офісної будівлі в Амстердамі. Гестапо викрило притулок. Вся сім’я Франк, крім батька Отто, загинула в концтаборах. Анна померла від тифу в 15 років.

Щоденник Анни Франк було вперше видано 1947 року, перекладено на 67 мов і внесено до списку документальних пам’яток ЮНЕСКО. Він ніколи не публікувався в повному оригінальному вигляді. Ще за життя Анна почала редагувати свої записи, пізніше багато відцензурував батько.

І ось, під час планового огляду щоденника співробітники будинку-музею Анни Франк просканували дві заклеєні сторінки. Під коричневим папером виявили роздуми Анни про секс і добірку анекдотів:

  • «Чоловік був одружений з потворною жінкою і не хотів з нею спати. Одного разу він застав її в ліжку зі своїм другом і сказав: “Якщо він зміг, то я теж маю”».
  • «Вночі чоловік приходить додому і помічає, що в ліжку дружини був хтось інший. Він оглядає будинок, у туалеті знаходить незнайомця і питає, що той робить. Чоловік відповідає: “Вірите чи ні, я чекаю на трамвай”».
  • «Після кількох місяців стосунків у жінки збільшився живіт. Чоловік дзвонить лікареві. Той каже: “Це лише повітря”. Чоловік заперечує: “Я ж не повітрям її накачував”».

На прихованих сторінках Франк також розмірковувала про те, що чоловіки хочуть сексу більше за жінок, що контрацепція дозволяє отримувати задоволення від сексу, а її батько міг відвідувати повій.

Читайте далі, навіщо блогерка вигадувала жертв Голокосту.

Джерело: ANNE FRANK-Fonds / United States Holocaust Memorial Museum

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter