Батько-кілер. Історія Вуді Харрельсона

Праворуч на фото — Вуді Харрельсон. Популярність актора багато в чому ґрунтується на ролях злочинців, брудних копів, природжених убивць. Можливо, допомагає генетика. Ліворуч на фото — його батько, кілер Чарльз Харрельсон.

Чарльз починав з контрабанди наркотиків. Аби повністю присвятити себе кар’єрі, кинув дружину з трьома дітьми. 1968 року його заарештували за вбивство наркоторговця. Від замовника Харрельсон отримав $ 2 тисячі, від держави — 15 років.

Гарна поведінка у в’язниці скорочує строк, але на волі Чарльз поводиться гірше і 1979-го бере чергове замовлення. Все дуже серйозно. Він скоює перше в 20 столітті вбивство федерального судді США.

Суддя Джон Вуд мав прізвисько «Максимальний Джон». Коли справа найбільшого торговця марихуаною Джиммі Чагра потрапила до нього на розгляд, той не захотів отримати строк за верхньою планкою і найняв Харрельсона за $ 200 тисяч. Куля гвинтівки пробила жертві груди.

Влаштоване ФБР полювання не залишало кілеру шансів, але Харрельсон так не вважав. Він протягом 6 годин жене пустелею від групи захоплення. Буквально всипаний кокаїном, кричить, що вбив президента Кеннеді. Відстрілюється, поки не скінчилися патрони — і лише тоді його вдається схопити.

Вердикт — 2 довічних строки. 1995-го Харрельсон невдало намагається втекти по саморобній мотузці, і був доправлений до в’язниці особливо суворого режиму.

Аж до смерті в 2007 році Чарльз зберігає добрі стосунки з сином. Навіть ставши зіркою, Вуді часто до нього приїжджав. Незабаром у прокат вийде нова серія «Зоряних війн». Харрельсон-молодший грає досвідченого контрабандиста, вчителя Хана Соло.

Фото: Houston Police Department / Columbus Ohio Police

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter