Комірка Г'ю Гефнера

Помер Г’ю Гефнер. Труну з тілом засновника Playboy поставлять в крипту (комірку) на цвинтарі Вествуд Меморіал Парк в Лос-Анджелесі ліворуч від Мерилін Монро. Гефнер купив місце за $ 75 тисяч у 1992 році. Це був символічний жест — портрет Монро прикрашав обкладинку першого номера Playboy, дозволив продати понад 50 тисяч примірників і забезпечив успішний старт видання.

Набагато дивніша історія місця над криптою Монро. У 1954 році Річард Пончер купив комірку в бейсболіста Джо Ді Маджо, який щойно розійшовся з Мерилін і більше не мріяв лежати поруч після смерті. Пончер був багатим підприємцем, колись виготовив для Аль Капоне два куленепробивних «Роллс-Ройси», а розбагатів на постачанні електротехніки міністерству оборони США. Незабаром він купив сусідню крипту — для дружини Елізабет.

Пончер помер в 1986 році. Перед смертю він заповідав покласти себе в труну обличчям вниз, аби вічно дивитися на актрису. Дружина і співробітники цвинтаря підтверджують, що побажання було виконане. На табличці Пончера написано: «Чоловік, який дав нам все і більше. Ти — один з мільйона».

Порушити волю чоловіка Елізабет Пончер зважилася в 2009 році. Вона виставила на продаж місце над Монро, аби за $1,6 мільйона викупити із застави і після смерті передати онукам свій будинок у Беверлі-Хіллз площею 570 м². Два рази торги проходили на eBay, ставки сягали $4 ,5 мільйонів, але обидва рази переможці відмовлялися перераховувати гроші.

Очевидно, Пончер знайшла інше джерело прибутку. Вона до сьогодні живе в Беверлі-Хіллз, а труна її чоловіка лишилася на тому ж місці. Нещодавно на крипті Елізабет з’явилася табличка без дати, але з написом «У тебе завжди був жарт напоготові, і ти ніколи не знімала поганих фото».

Бабуся робить останні приготування. Чи попросить вона покласти своє тіло обличчям донизу, аби вічно дивитися на Г’ю Гефнера?

Поділися історією

Facebook Telegram Twitter